Niepoprawny adres URL.

Brak autoryzacji użytkownika.

Brak uprawnień do zasobów.

Podana strona nie istnieje.

Błąd aplikacji. Spróbuj ponownie.

Potwierdzasz wykonanie operacji?

Program partnerski TaniaKsiazka.pl

Dlaczego warto wybrać Program Partnerski TaniaKsiazka.pl

Program partnerski TaniaKsiazka.pl. Zacznij zarabiać na swojej stronie internetowej.

Opis programu partnerskiego TaniaKsiazka.pl

Program partnerski TaniaKsiazka.pl to jeden z ciekawszych programów w naszej sieci. Chwytliwa nazwa księgarni oraz atrakcyjne ceny gwarantują bardzo dobre efekty. Dzięki sumiennej i solidnej pracy oraz dopracowanym z największą pieczołowitością rozwiązaniom, księgarnia TaniaKsiazka zyskała aprobatę setek tysięcy Klientów, co ma swoje odzwierciedlenie w rozmaitych zestawieniach najlepszych sklepów internetowych w Polsce:

  • - Najlepszy sklep internetowy 2015 w kategorii "Kultura" w rankingu Money.pl
  • - 2 wyróżnienia w konkursie e-COMMERCE POLSKA awards 2015 w kategorii "Najlepsza Obsługa Klienta" oraz "Innowacja Roku"
  • - e-Gazela Biznesu 2015 - nagroda przyznawana przez Puls Biznesu dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce
  • - 1. miejsce w kategorii "Akcja promocyjna sklepu" w konkursie Ekomersy 2015 za inicjatywę promującą krwiodawstwo "Nie bądź żyła! Oddaj krew i zgarnij rabat na zakupy w TaniaKsiazka.pl"
  • - 1. miejsce w plebiscycie e-COMMERCE POLSKA awards 2014 w kategorii "Najlepsza Obsługa Klienta"


Księgarnia TaniaKsiazka.pl przekazuje także część swoich zysków na rzecz Fundacji "Pomóż Im", prowadzącej białostockie Hospicjum Dla Dzieci. Dołącz do programu i wywołaj uśmiech na twarzy najmłodszych pacjentów! Dodaj kolorów do ich dziecięcego świata! TUTAJ sprawdzisz jaka kwota została już przekazana na cele charytatywne…

Zapraszamy do udziału w programie partnerskim TaniaKsiazka.pl!

Warunki programu

  • Domyślna stawka: 6% CPS
DOŁĄCZ DO PROGRAMU