Niepoprawny adres URL.

Brak autoryzacji użytkownika.

Brak uprawnień do zasobów.

Podana strona nie istnieje.

Błąd aplikacji. Spróbuj ponownie.

Potwierdzasz wykonanie operacji?

Program partnerski Bikestacja.pl CPS

Dlaczego warto wybrać Program Partnerski Bikestacja.pl CPS

Program partnerski Bikestacja.pl CPS. Zacznij zarabiać na swojej stronie internetowej.

Opis programu partnerskiego Bikestacja.pl CPS

Google: NIE | Facebook: NIE | Motywacja: NIE

Bikestacja to jedyny taki internetowy sklep rowerowy, w którym znajduje się szereg produktów niezbędnych dla wszystkich miłośników jazdy na rowerze. Są to zarówno rowery, ramy, jak i oryginalne części oraz akcesoria, takich producentów jak: Shimano, Manitou, Author, Giro, Novatec i wielu innych, znanych oraz lubianych w świecie fanów jednośladów.

W asortymencie znalazły się również profesjonalne trenażery, a także specjalna odzież, buty, kaski i okulary, zapewniające komfortową jazdę. To kompleksowa oferta dla najbardziej wymagających kolarzy, którzy poszukują odpowiedniego sprzętu na maraton, trening, czy codzienną przejażdżkę po mieście.

Proponowany przez nas sprzęt jest sprawny, niedrogi i naprawdę dobry. Sklep rowerowy online Bikestacja serdecznie zaprasza do skorzystania ze swojej niezwykle atrakcyjnej oferty.

Zachęcamy także do sięgnięcia po promocje, które zostały przygotowane przez nasze centrum rowerowe. To propozycje, obok których nie można przejść obojętnie! Wydawców wynagradzamy za dokonaną sprzedaż – CPS 3%

Rozliczenie brutto

opiekun kampanii: angelika.golebiewska@cubegroup.pl

Warunki programu

  • Domyślna stawka: 3% CPS
DOŁĄCZ DO PROGRAMU